جوابیه شهرداری نقاب

یکشنبه 13 مرداد 1398
جوابیه خبر کارگران مظلوم شهرداری نقاب امسال هیچ گونه حقوقی هنوز نگرفته اند

در خصوص اخبار انتشار یافته در برخی از شبکه های اجتماعی با عنوان"  کارگران مظلوم شهرداری نقاب امسال هیچ حقوقی هنوز نگرفته اند  " بر حسب رسالت و به منظور شفاف سازی و تنویر افکار عمومی توضیحاتی چند را تقدیم مردم شهید پرور شهر نقاب و اربابان معرفت می نماییم.

  • شهرداری نقاب با وجود تمام مضایق و مشکلات مالی در سال گذشته که با تورم افسار گسیخته از یک سو و کاهش شدید منابع مالی از سوی دیگر مواجه بوده توانسته حقوق تمامی کارمندان و کارگران (رسمی، پیمانی و قراردادی)خود را در سال جاری تا پایان خرداد ماه بر اساس مصوبه هیات وزیران که مبالغ قابل توجهی بیشتر از مصوبه سازمان شهرداریهاست پرداخت نماید. علاوه بر این در ماه مبارک رمضان به منظور رفاه حال این قشر خدوم به تمامی کارمندان و کارگران  اعم از رسمی، قراردادی و پیمانی بن غیر نقدی به مبلغ 300 هزار تومان پرداخت شده است.
  • در خصوص کارگران شرکتی و کارگاهی نیز که مستقیما هیچ گونه قراردادی با شهرداری ندارند و توسط پیمانکار به کار گرفته می شوند ؛ شهرداری طی مدت یکسال مبلغ 560 میلیون تومان به پیمانکاران پرداخت نموده است که از این مبلغ تنها یک میلیارد و ششصد و ده میلیون ریال آن در سال جاری و در تاریخ های  98/03/28 - 98/05/10 -98/05/06 و 98/05/12 همراه با هزینه بیمه و به صورت علی الحساب واریز شده است.

این شهرداری اخبار مبنی بر این که به مدت 4 ماه است کارگران عزیز هیچ گونه دریافتی نداشته اند را تکذیب می نماید و در مورد افترا و تشویش اذهان عمومی حق شکایت قضایی را بر خود محفوظ می داند .

در پایان تمامی آحاد جامعه را به تقوا و وحدت و پرهیز از هرگونه تفرقه و نفاق دعوت می نماییم.