شهردار نقاب معارفه شد

شنبه 7 آبان 1401
آیین معارفه شهردار نقاب با حضور مهندس نجفی زاده برگزار شد.

آیین معارفه شهردار نقاب با حضور مهندس نجفی زاده معاونت مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی در محل سالن الغدیر شهر نقاب برگزار شد.

در آغاز این مراسم مهندس جوادی ریاست شورای اسلامی شهر نقاب ضمن خوش آمد گویی و گرامیداشت یاد عضو فقید شورای اسلامی شهر مرحوم  مهندس علی محمد محمدی، از زحمات مهندس مهربان تقدیر و خواستار توفیق و موفقیت شهردار جدید نقاب، مهندس کریم آبادی شدند. دکتر سامقانی فرماندار شهرستان جوین با بیان این که باید شهر را خودمان بسازیم گفت: ما نباید صرفا به اعتبارات دولتی و شهرداری اکتفا کنیم و بایستی با همکاری و تلاش خود به شهرداری و شورا کمک کنیم و در مقابل شورای اسلامی شهر نیز با ترسیم افق آینده، شهردار را در تدوین سندی مدون و اصولی همراهی کنند. در ادامه مهندس نجفی زاده با بیان اینکه کاهش هزینه سبب افزایش درآمد می شود؛ خواستار بازنگری در نحوه ی اجرای امور و جلوگیری از هدر رفت بودجه شد.

در پایان این مراسم که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولین دفاتر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی شهر، اعضای شورای ادوار، شورای اسلامی شهرهای حکم آباد، خوشاب، جغتای و ریواده و همچنین معتمدین شهر همراه بود از زحمات مهندس مهربان تقدیر و مهندس علی کریم آبادی به عنوان شهردار نقاب معارفه شد.